blog

King Fotoselli otomatik kapılar;
Tamamen Türk malı olup Konya’da Tork Door tarafından imal edilmektedir. İthal markalara göre, daha üstün özelliklere sahiptir. Geniş servis ağı ve yüksek kalitesiyle, otomatik fotoselli kapı sektöründe lider konuma gelmiştir. King Fotoselli kapılar Dünyada 3 ülkede satılmakta dır.Tamamen Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve bir yıllık ar-ge çalışmalarının sonucu olarak piyasaya sürülen King Fotoselli kapı, 2019 yılı itibariyle Eko King olarak ikinci bir modelle de siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. King Fotoselli Kapılar CE ve ISO Kalite kriterlerine uygun olarak üretilmektedir.

 Üstün Özellikler


Air lock Sistem
Hava Perdesi Bağlantısı
Bluetooth Kontrol Sistemi
Elektro Mekanik Kilit Sistemi
Akü ile Çalışma
Kumanda İle Kontrol
Motor Baskı Kilidi
3 Dilde Menü
Menü Kilidi
Ekran Kilidi
Radar Kontrol seçeneği
Yazlık Ve Kışlık Mod
Tek Tuş İle Motor Yönü Seçimi

Fotoselli kapı ;

Fotoselli kapılar, günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız otomatik kapılardır. Kullanıcıların taleplerine göre tek ve çift kanatlı olmak üzere imal edilir. Konya, İstanbul, Ankara, İzmir, gibi büyük metropol şehirlerde hayatı kolaylaştıran teknoloji harikası bir üründür.

Tamamen Türk Malı olarak Tork Door Markası adı altında Konya’da üretim yapmaktayız. Tork Door, en kaliteli hizmeti en iyi fiyata sunmaktadır. Vermiş olduğumuz servis hizmeti sayesinde satın almış olduğunuz tüm ürünlerde, iki yıl ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca mevcut kapılarınızın tamir ve bakımını yapmaktayız.

Tek yöne açılır standart otomatik fotoselli kapı :

Uygulama alanına göre sistem bütünlüğü içerisinde sağ veya sola açılır bir hareketli ve hareketli kanadın üzerine kaydığı bir sabit kanattan oluşturulabildiği gibi daha kısıtlı alanlarda mevcut duvar ,camekan veya cepheler üzerine açtırılarak sabit kanat olmaksızında uygulanabilmektedirler.Tek kanatlı uygulamalar özel bir sebebi olmadığı sürece daha ziyade kısıtlı kullanım alanlarında tercih edimektedir. Tek kanatlı standat otomatik kayar kapı sistemlerinin minimum kanat açabilme mesafesi 700mm – maksimum açma mesafesi ise 3000mm olabilmektedir.
Çift yöne açılır standart otomatik fotoselli kapı :

Sağa ve sola senkronize bir şekilde kendi sabitleri veya mevcut cepheler üzerine kayarak açılan otomatik kapı sistemleridir. Simetrik duruşu ve açılacak mesafeyi çift yöne kaydırarak seri açılım sağlaması çift kanatlı kayar kapıları uygulama zorluğu bulunmayan her durumda öncelikli tercih haline getirmektedir. Çift kanatlı standart otomatik kayar kapı sisteminin sağlayabildiği minimum geçiş genişliği 800mm – maksimum açma mesafesi ise 3000mm olabilmektedir.

Fotoselli kapı nasıl çalışır :

Fotoselli kapı sistemi farklı özelliklere sahip olabilir. Bunlardan Radyo frekansla (RF) çalışanları radar benzeri bir sistemle çalışır, Çok yüksek frekanslarda bir verici ve bir de basit alıcı vardır . Alıcı, yansıyan dalgalarda bir değişiklik olduğunda hareket eden bir nesnenin olduğu varsayılarak kapıyı açma sinyalini verir. Daha basit yöntem ise Pasif İnfrared Dedektör (PİD) denilen özel algılayıcılar kullanır. Her nesne kendi ısısını belirleyen bir infrared ışınlar salar.

PAYLAŞ :