blog

Kayar Kapı Motoru

 

Tork Speed Kayar Kapı Motoru

Güçlü Motor ve Redüktör yapısı ile 1000 kiloya kadar ağır kapıları rahatça hareket ettirebileceğiniz bir kapı motor settir. Motor sargısında bulunan termik sayesinde aşırı ısınmalarda motoru devre dışı bırakır. Ayrıca Aktarma dişlisi plastik değil pirinçtir (metal dir).Bu sayede motor uzun yıllar çalışmasına devam eder. Tork Speed, kasa ve redüktör gövdesi, yurt dışından ithal olarak gelmektedir, kontrol kartı ve diğer tüm aksesuarları ve yazılımı Türkiye’de üretilmektedir.

Set İçeriği 

Motor durdurma swich’i
Kremayer Dişli (4 METRE )
Emniyet Fotoseli
Flaşör Lamba Antenli
Uzaktan Kumanda ( 2 ADET )
Montaj plakası,
Manuel açma anahtarı

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Speed Power Kayar Kapı Motoru

Speed Power Serisi / 2000kg / 3000kg / 4000kg
Speed Power otomatik bahçe kapısı motorları, bir metreyi kapıyı bir saniye hızda bile açabilen, gücü ve hızı ayarlanabilen motorlar dır. 1 ton ile 4 ton arası kapılar için isteğe göre üretilebilir. Bu ürün Konya‘da Tork Kapı sistemleri tarafından %100 yerli olarak üretilmektedir. Ürünün kendini soğutma özelliği sayesinde, ısınma yapmadan 7/24 çalışabilmekte dir. SPEED POWER kayar kapı motorları, kapı önünde bekleme zamanını azaltmak için, yoğun araç geçiş trafiği olan yerlerde, endüstriyel tip ve suikast endişesi olan üst düzey güvenlik gerektiren yerlerde, iş merkezleri ve fabrika girişleri gibi yerler için üretilmiş özel bir motor tipidir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tork Speed Kayar Kapı Motoru

Güçlü Motor ve Redüktör yapısı ile 600 kiloya kadar kapıları rahatça hareket ettirebileceğiniz bir kapı motor settir. Motor sargısında bulunan termik sayesinde aşırı ısınmalarda motoru devre dışı bırakır. Ayrıca Aktarma dişlisi plastik değil pirinçtir (metal dir).Bu sayede motor uzun yıllar çalışmasına devam eder. Tork Speed, kasa ve redüktör gövdesi, yurt dışından ithal olarak gelmektedir, kontrol kartı ve diğer tüm aksesuarları ve yazılımı Türkiye’de üretilmektedir.

 
 
 
 

 

PAYLAŞ :
FOTOGRAFLAR